ZÁVODNÍCI‎ > ‎

Rozprava

Rozprava  (povinná pro všechny závodníky)  = předání informací registrovaným závodníkům 

v 11:00 u rybníka

Závodníci si po registraci nejprve uloží do depa č. 2 (v areálu zámeckého parku, cca 50 metrů od registrace) věci na běh.
Poté se maximálně do 10:55 (v 11 začíná rozprava u rybníka!!) musí přesunout se svými koly 3km k depu č. 1 u rybníka. Cesta k rybníku bude viditelně značena, případně se tam závodníci přesunou hromadně s naším předjezdcem. Touto cestou se však nedá jet na místo rybníka autem, protože je tam potok, kde není most. Proto si na přesun s kolem vyhraďte cca půl hodiny, abyste nemuseli před startem závodu zbytečně vydávat drahocennou energii a měli čas na to, v klidu si kolo uložit do depa. Depa budou označena čísly, která budou zároveň startovními čísly závodníků. Podle startovního čísla si tedy v depu najdete přiřazené startovní číslo, a tam si uložíte kolo. Stejně tak i v depu na běh, kam si po odjetí cyklistické části ukládáte kolo a berete věci na běh. Pokud budete mít s sebou partu fanoušků, kteří budou chtít fandit již od rybníka, je možné přejet k rybníku autem po silnici, přes obec Chvalšiny. 

   
Před startem závodu jsou všem registrovaným účastníkům na společném setkání předány důležité informace o trati, podmínkách, pravidlech atd.

Účast všech závodníků je nutná! Pokud se závodník nedostaví, nemůže pořadatel jinou formou zajistit jeho informovanost a na jeho případnou neznalost nebude brán zřetel.