ÚVOD‎ > ‎NOVINKY‎ > ‎

Instrukce k závodu v roce 2019

přidáno: 28. 6. 2019 11:52, autor: David Adameček   [ aktualizováno 28. 6. 2019 11:58 ]
Vážení závodníci,

zde najdete odkazy k mapám na Železného adiktologa a další důležité info k registraci a časům závodu v roce 2019.

REGISTRACE je od 8.30 do 10.30 - velmi doporučujeme, aby zde byli všichni závodníci včas! Loni to někteří nestihli a registrace i start se posouval. Letos bude prostě registrace v 10:30 uzavřena a již nebude možné se přihlásit. Upozorňujeme na rozkopané silnice po celé republice, takže si na příjezd sem do areálu závodu vyčleňte dostatek času. Z tohoto důvodu je možnost přespání ve stanu v určeném místě v parku, pro Ty, kdo nechtějí jet ráno a chvátat!!! Možná bude nějaké místo na přespání i v budově léčebny. 

Závodníci si po registraci nejprve uloží do depa č. 2 (v areálu zámeckého parku, cca 50 metrů od registrace) věci na běh.
Poté se maximálně do 10:55 (v 11 začíná rozprava u rybníka!!) musí přesunout se svými koly 3km k depu č. 1 u rybníka. Cesta k rybníku bude viditelně značena, případně se tam závodníci přesunou hromadně s naším předjezdcem. Touto cestou se však nedá jet na místo rybníka autem, protože je tam potok, kde není most. Proto si na přesun s kolem vyhraďte cca půl hodiny, abyste nemuseli před startem závodu zbytečně vydávat drahocennou energii a měli čas na to, v klidu si kolo uložit do depa. Depa budou označena čísly, která budou zároveň startovními čísly závodníků. Podle startovního čísla si tedy v depu najdete přiřazené startovní číslo, a tam si uložíte kolo. Stejně tak i v depu na běh, kam si po odjetí cyklistické části ukládáte kolo a berete věci na běh. Pokud budete mít s sebou partu fanoušků, kteří budou chtít fandit již od rybníka, je možné přejet k rybníku autem po silnici, přes obec Chvalšiny. 

ROZPRAVA u rybníka je v 11:00 hodin a proběhne již na břehu rybníka těsně před startem (povinná pro všechny závodníky).
Do této doby musí mít všichni závodníci kola v depu č. 1 a zároveň v depu č. 2 věci na běh (pokud se přezouvají nebo převlékají). 

START u rybníka je v 11:15.

Plavání - odkaz do mapy

Kolo od rybníka a okruh v parku - odkaz do mapy

Kolo – 4x okruh v parku - odkaz do mapy

Běh – 2x okruh v parku - odkaz do mapy


Těšíme se v sobotu 13. července na viděnou! 
Comments